Online rezervácia 00421 (2) 212 99 301
sk | en | de |

Reštaurácia

     Hotelová reštaurácia s kapacitou 140 miest na sedenie sa sústreďuje predovšetkým na čerstvosť surovín a sezónne suroviny. Team našich kuchárov je pripravený vyjsť v ústrety Vašim požiadavkám - bezlepková, vegetariánska, vegánska či bezlaktózová strava je pre nás samozrejmosťou. 

 

     Je vhodným miestom pre posedenie s obchodnými partnermi, či vychutnanie si príjemnej atmosféry s priateľmi a rodinou. Po prepojení reštaurácie s Banquetovou miestnosťou vzniká kompaktný priestor na zorganizovanie svadby, narodeninovej oslavy alebo firemného večierku. Samozrejmosťou je klimatizácia, Wi-Fi pripojenie ako aj denné svetlo.

 

     Ku konferenciám a eventom sme pripravili pestrú ponuku servírovaných menu, bufetových stolov, rovnako ako aj coffee breakov. Našu kompletnú ponuku nájdete na odkaze nižšie. Nenašli ste nič, čo Vás zaujalo? Napíšte nám a spolu nájdeme riešenie.

 

     V cene ubytovania majú hostia bufetové raňajky, kde nájdu bohatý výber z teplého a studeného bufetu, plnoautomatický kávovar na prípravu kávy. Hlavnou prednosťou hotelových raňajok sú priamo v hoteli pripravované sladké raňajky - každý deň pripravuje čerstvú štrúdľu, perník či bábovku. Radi privítame počas raňajok aj neubytovaných hostí, ktorý si nájdu chvíľu času na príjemné a kvalitné raňajky. Cena za raňajky pre neubytovaných hostí je 12,00€. 

 

Á la carte menu (pdf)

Lobby bar menu (pdf)

Room service menu (pdf)

Vínna karta (pdf)


Otváracie hodiny reštaurácia:
Pondelok - Piatok        11:00 - 21:00
Sobota - Nedeľa          11:30 - 21:00
     Lobby bar pri recepcii hotela poskytuje útulné priestory na pracovné stretnutie. V našom nápojovom lístku nájdete osvedčenú klasiku - nealko nápoje, čerstvé džúsy, kávové špeciality ako aj alkoholické nápoje. Aktuálne svojim hosťom či návštevníkom hotela ponúkame domáce limonády, miešané nápoje ako aj pravý ľadový zelený čaj.

 

Otváracie hodiny lobby bar:
Pondelok - Nedeľa      9:00 - 22:00

Raňajky podávame v čase:
Pondelok - Piatok      6:30 - 10:00

Sobota - Nedeľa        7:00 - 10:30


Rezervácie stolov radi prijímeme na telefónnom čísle: +421 (2) 212 99 301


Reštaurácia

Vždy čerstvé suroviny sú zárukou

lahodne pripravených jedál,

ktoré Vám ponúka naša reštaurácia.

Ďalej...

Konferencie

Bankety, kongresy či konferencie.

Dokážeme sa Vám prispôsobiť podľa

Vašich požiadaviek.

Ďalej...

Ubytovanie

Ubytovacie kapacity nášho

hotela nie sú jediným lákadlom.

Kvalitné hotelové služby sú to,

čo Vám spríjemní Váš pobyt.

Ďalej...


Design & programovanie: Panox, s.r.o.

Jedinečná dvojpodlažná kongresová sála Lux o rozlohe 800m2. Samostatný bar, tlmočnícke kabínky, ozvučenie, tanečný parket, Wi-Fi, šatne pre účinkujúcich, klimatizácia...
Konferencie

Konferencie info
Konferencie info